Giełda kooperacyjna i targi skierowane są do producentów żywności określanej jako „free from”. Tegoroczna edycja skupia się również na zastosowaniu opakowań z materiałów innych niż tworzywa sztuczne. Ten event to okazja do bezpośredniego spotkania potencjalnych partnerów biznesowych z całego świata. Udział jest bezpłatny.

JAK TO DZIAŁA ?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

KOSZTY I ISTOTNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Rejestracja dokonana na stronie www.freefromfoodexpo.com pozwala uzyskać darmową wejściówkę na targi i tym samym zaoszczędzić 65 euro. Niemniej jednak, zarejestrowani uczestnicy, którzy nie pojawią się na giełdzie kooperacyjnej zostaną obciążeni opłatą karną w wysokości 55 euro. Możliwość wejścia na targi mają wyłącznie uczestnicy, którzy mają umówione co najmniej jedno spotkanie podczas giełdy kooperacyjnej w danym dniu. Po otrzymaniu zaproszenia na spotkanie w systemie, należy je zaakceptować lub odrzucić. W agendzie będą uwzględniane tylko spotkania zaakceptowane przez zarejestrowanego uczestnika.

Strona eventu: free-from-functional-food.b2match.io/home

WAŻNE TERMINY
Darmowa rejestracja uczestników i profilu trwa do 24 maja 2019 r.

Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania na miejscu.
Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.
Zapraszamy do rejestracji !

Szczegóły dotyczące giełdy kooperacyjnej: RARR S.A., ul. Szopena 51, Rzeszów, Centrum Transferu Technologii i Innowacji: pokój 303, 304, tel. (17) 86 76 233, (17) 86 76 274 e-mail: //een@rarr.rzeszow.pl">een@rarr.rzeszow.pl.