jelwek

Firma Jelwek działa na rynku drukarek 3D i szybkiego prototypowania od lipca 2013 roku i zajmuje się świadczeniem wysokiej jakości usług związanych z drukiem 3D. Podczas pracy z wieloma urządzeniami nabraliśmy niezbędnego doświadczenia w wytwarzaniu prototypów metodami przyrostowymi. W naszej ofercie znajdują się zarówno drukarki 3D jak i akcesoria z nimi związane.

Za pośrednictwem portalu WydrukujMi zajmuje się realizacją usług szybkiego prototypowania. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od projektowania, poprzez drukowanie, aż do obróbki gotowych wydruków. Cenimy sobie kontakt z klientem i niezmiernie ważne dla nas jest zadowolenie klienta z wydruku. Nie odrzucamy zleceń – wykonujemy projekty od najmniejszych elementów po wydruki wielkogabarytowe i seryjne.

 

Oferta

Pod witryną www.jelwek.pl nasza firma zajmuje się sprzedażą drukarek 3D, począwszy od zestawów do samodzielnego montażu, aż po drukarki z wyższej półki.

Na portalu www.wydrukujmi.pl znajdą Państwo informacje odnośnie oferowanych przez nas usług oraz przykładowe realizacje.

Oferujemy druk w następujących technologiach:

  • FDM – Fused Deposition Modelling
  • DLP – Direct Light Processing
  • SLS – Selective Laser Sintering
  • SLM – Selective Laser Melting

Ponadto zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych projektów CAD za pośrednictwem oprogramowania SolidWorks.

 

IMG0006
IMG3367
DSC0603
DSC1664