Agencja e-marketingowa Grupa WW istnieje od 2012 roku. Wspomagamy rozwój przedsiębiorstw w zakresie strategii e-marketingowych, pozycjonowania, social mediów, promocji marki, usług i produktów.

Co robi agencja e-marketingowa?

Zespół specjalistów, którzy – wykorzystując nowoczesne rozwiązania w zakresie badań rynkowych, content marketingu i e-commerce – pomogą:

- budować profesjonalny wizerunek marki w sieci;

- prowadzić firmowy fanpage

- optymalizować i pozycjonować stronę www lub sklep

- prowadzić i tworzyć blog firmowy

- zbadać i poznać potrzeby klientów;

- pozyskać klientów z sieci poprzez e-marketing i reklamę internetową

- tworzyć przyjazne relacje z klientem i otoczeniem biznesowym;

- wprowadzić na rynek nowy produkt lub usługę;

- zachęcić klientów internetowych do zakupu produktu lub usługi;

- zwiększać stale sprzedaż produktów i usług. Aktywować nowe kanały sprzedaży.

Dlaczego wartościowy content to podstawa?

Decydując się na inwestycje w wartościowe treści, można przyciągnąć użytkowników, wygenerować ruch i zwiększyć szansę na wyprzedzenie konkurencji w wynikach wyszukiwania. To realnie przekłada się na zwiększenie zysków!

Dlaczego fanpage jest ważny?

Fanapage służy przede wszystkim tworzeniu przyjaznego wizerunku firmy. Warto jednak pamiętać, że dzięki niemu można nawiązać kontakt z klientem, wejść z nim w interakcję, uzyskać informacje o potrzebach klientów, a także dotrzeć do realnej grupy odbiorców, którzy będą zainteresowani naszymi usługami lub produktami.

Dlaczego warto inwestować w kampanie AdWords?

Reklama sponsorowane AdWords pozwala na szybkie osiągnięcie wyników pozycjonowania. Choć jest to rozwiązanie krótkotrwałe, daje możliwość przygotowania całego zaplecza działań pozycjonerskich. Dzięki takiej formie reklamy istnieje możliwość dotarcia do sprecyzowanego klienta, a to przekłada się na ilość realnie dokonanych zakupów.

Dlaczego warto pracować nad stroną internetową i sklepem?

Klienci, którzy korzystają ze sklepów internetowych lub przeglądają strony internetowe firm, szukają informacji. Zwracają również uwagę na to, by strona lub sklep były funkcjonalne. Przygotowanie sklepu lub strony w taki sposób, by maksymalnie odpowiadały wymaganiom klientów, sprawi, że realnie zwiększy się potencjał firmy w zakresie jakości oferowanych usług.

Dlaczego dobrze jest mieć funkcjonalną stronę internetową?

W nieprzebranej ilości stron, które można znaleźć w Internecie, ważne jest, by się wyróżniać. Nie tylko ofertą czy rodzajem usługi, ale również wyglądem i funkcjonalnością. Warto więc sprawić, że strona będzie zachęcającą wizytówką całej firmy.

Dlaczego należy powadzić badania rynkowe?

Poznanie opinii na temat firmy, jej usług i produktów to istotne działanie z punktu widzenia pozycji marki na rynku – dzięki temu można podejmować racjonalne i korzystne decyzje biznesowe, które wymagają rzetelnych i przejrzystych danych.

Pomagamy rozwijać się

Grupa WW to marka, która od początku istnienia dążyła do tego, by budować swój prestiż poprzez dobrze wykonaną pracę. Za to też cenią nas nasi klienci, którzy są również parterami sukcesu Grupy WW. Wraz z nimi pracujemy nad rozwojem oddanych pod naszą opiekę marek, ale również sami ulepszamy nasze działania.

Dlaczego z nami warto?

- know-how (opracowujemy strategie widoczności w sieci),

- tworzymy treści wielojęzykowe,

- optymalizacja SEO/SEM - zespół analityków internetowych,

- autorskie oprogramowanie do generowania kodu HTML - dopasowanie formatowania i stylów CSS,

- autorski System GWW - oprogramowanie służące do automatyzacji procesu realizacji zleceń copywriterskich,

-wysoki standard obsługi i budowanie długoterminowych relacji.