Międzynarodowa Agencja Rekrutacyjna Ira Net jest firmą specjalizującą się w obszarze Human Resources. Działamy na rynku od ponad 4 lat i z sukcesem rekrutujemy pracowników zarówno na stanowiska wyższego, jak i średniego szczebla w Polsce i na świecie.

Agencja rekrutacyjna Ira Net jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 14096.

Nasze usługi wspiera system rekrutacyjny Hunter HRMS stworzony przez firmę Niloosoft – jako jedyna agencja w Polsce wykorzystujemy i dystrybuujemy to oprogramowanie rekrutacyjne. Na stronie internetowej www.niloosoft.com/pl/ znajdą Państwo szczegółowe informacje odnośnie programu dla działów HR.

Obecnie we współpracy z firmą Niloosoft jesteśmy na etapie wdrażania innowacyjnej platformy Talink.me, umożliwiającej kojarzenie osób poszukujących pracy z pracodawcami. Dzięki nowej platformie rekrutacyjnej, kandydaci będą mogli znaleźć wymarzoną pracę na całym świecie. Szeroki zakres ofert pracy zamieszczonych na platformie dedykowany będzie specjalistom średniego i wyższego szczebla oraz absolwentom szkół wyższych .

Zakres naszych usług to:

· Kompleksowo prowadzony proces rekrutacji

· Selekcja i przygotowanie kandydatów do rozmów z Klientem

  • Outsourcing usług HR

· Prowadzenie kampanii marketingowych

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, gdzie dowiedzą się Państwo więcej o naszej działalności:

www.iranet.eu

www.ira-net.com

Oferta Ira Net jest uszyta na miarę potrzeb, ponieważ do każdego Klienta mamy indywidualne podejście. Zapraszamy do współpracy!