Lenso Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem optycznych systemów pomiarowych firmy GOM w Polsce. Doświadczony i kompetentny zespół inżynierów, zapewnia pomoc przy doborze odpowiedniego systemu pomiarowego, prezentacje maszyn, wdrożenia i support. Systemy firmy GOM są z powodzeniem stosowane w działach kontroli jakości, rozwoju i produkcji na całym świecie, głównie w motoryzacji, przemyśle lotniczym oraz jednostkach badawczych.

Sprzedaż systemów pomiarowych

Wykonujemy prezentacje systemów pomiarowych firmy GOM w naszej siedzibie w Poznaniu lub na miejscu u Klienta. Zapewniamy dobór odpowiedniej maszyny pomiarowej do konkretnej aplikacji i zastosowania.

Wdrożenie i szkolenia

Przeprowadzamy pełny proces instalacji i wdrożenia systemów pomiarowych w polskim przemyśle, uczelniach i jednostkach badawczych. Wykwalifikowani pracownicy wykonują również szkolenia z obsługi maszyn pomiarowych oraz oprogramowania do analizy wymiarowej firmy GOM.

Pomoc techniczna

Zapewniamy pełne wsparcie techniczne dla naszych produktów za pośrednictwem poczty e-mail czy rozmowy telefonicznej. Pomagamy w aplikacjach i wdrożeniach optycznych maszyn pomiarowych. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

OFERTA:

ATOS - współrzędnościowy skaner 3D

ATOS SCANBOX - automatyczny system skanowania 3D

TRITOP - optyczna maszyna współrzędnościowa CMM

ARAMIS - system do pomiaru przemieszczeń i odkształceń 3D całych powierzchni

PONTOS - system do pomiaru przemieszczeń 3D w pojedynczych punktach

ARGUS - system do pomiaru tłoczności blach

Oprogramowanie GOM Inspect - służy do analizy danych pomiarowych 3D

Oprogramowanie GOM Correlate - służy do cyfrowej korelacji obrazu (DIC) i śledzenia ruchu w przestrzeni 3D

Oferta edukacyjna - kompletny zestaw przeznaczony do teoretycznego i praktycznego nauczania (osprzęt, oprogramowanie, ćwiczenia)

ARAMIS-3D-Camera
ARGUS
ATOS-Capsule
ATOS-Compact-Scan
ATOS-Core
ATOS-ScanBox-4105
ATOS-ScanBox-6130
ATOS-ScanBox-5120