Rok założenia: 2013

Branża:

Produkcja i sprzedaż drukarek 3D wraz z usługami towarzyszącymi.

Historia powstania i Oferta:

Innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój to wartości, na których budujemy nasz rynkowy sukces. Stawiamy na energicznych i ukierunkowanych na sukces ludzi, budując pełen pasji zespół profesjonalistów. Ich rozwój, pasja i entuzjazm sprawia, że możemy realizować marzenia. Marzenia o rynkowym sukcesie, o przekształcaniu projektów w rzeczywiste obiekty, o twórczości ograniczonej jedynie wyobraźnią, czy też o dosłownym kształtowaniu otaczającego nas świata – marzenia nasze i naszych Klientów.

Oferowane przez nas drukarki 3D, charakteryzujące się opatentowanymi rozwiązaniami technologicznymi, znajdują zastosowanie zarówno w odlewnictwie, motoryzacji, lotnictwie jak i w edukacji, designie czy medycynie. Nasze produkty cieszą się uznaniem klientów m.in. w Polsce, Niemczech, USA i są wykorzystywane przede wszystkim w procesie prototypowania i produkcji małoseryjnej. Szczególnie ceniona jest precyzja wykonywanych wydruków i solidne wsparcie techniczne, którego udzielamy od momentu uruchomienia drukarki w warunkach przemysłowych.

Nasza obecność na rynku międzynarodowym nie jest dziełem przypadku. Jest raczej konsekwentnym realizowaniem przyjętej strategii rozwoju – stale pracujemy bowiem nad rozwojem sieci sprzedaży naszych drukarek 3D, prowadząc rozmowy z potencjalnymi resellerami zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Realizacja projektu wspieranego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju – „Innowacyjna w skali świata drukarka przyrostowa”, daje nam dodatkowo możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań druku 3D, które zapewnią stabilny rozwój portfolio produktowego naszych partnerów w przyszłości, co przełoży się na wzrost ich biznesu.

Dysponujemy 20-letnim doświadczeniem we wdrażaniu zaawansowanych systemów CAD, CAM, CAE – wspomagających projektowanie i wytwarzanie. Współpracujemy z czołowymi producentami maszyn i narzędzi. Dostarczając rozwiązania wspomagające procesy produkcji przedsiębiorstw o światowej renomie, doskonale znamy wyzwania, stojące przed współczesnym przemysłem. Zestawienie doświadczenia i innowacyjności, pozwala nam z odwagą patrzeć w przyszłość i wspólnie z naszymi partnerami kształtować otaczający świat.

2016-06-JTD-Funduszeresize
logo-vshaper
PrezydentVSHAPER
FormnextTeam
Tomasz-Szymaski-CEO-VERASHAPE
VSHAPER-Team
x2