Medinice to polska firma powstała w celu poszukiwania i rozwijania innowacyjnych technologii z obszaru kardiologii, które pozwolą przyspieszyć i poprawić proces diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia.

Medinice stale poszukuje nowych innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie kardiologii i kardiochirurgii. Posiadamy doświadczenie i wiedzę fachową w zakresie opracowywania nowych prototypów i prób klinicznych.

MEDinICE to polska firma o globalnym zasięgu, będąca platformą dla rozwiązań stosowanych w kardiologii. Powstała z inicjatywy dwóch doświadczonych naukowców i praktyków medycyny oraz doświadczonego menedżera.

Firma rozwija własne projekty oraz projekty pozyskane od naukowców z Polski i zagranicy. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z obszaru medycyny, badań klinicznych, prawa (w szczególności własności intelektualnej) oraz finansów. Pozwala to MEDinICE precyzyjnie określić potencjał projektu i ryzyka związane z jego realizacją. Wspieramy naukowców na wszystkich etapach komercjalizacji produktu – od momentu tworzenia prototypu, przez proces certyfikacji, aż do sprzedaży wyrobu na rynek.

Więcej informacji dostępnych na: http://medinice.pl/