Założona w 1898 roku firma Poeton jest wiodącym na rynku specjalistą w dziedzinie inżynierii powierzchni, oferującym szeroki zakres usług obróbki powierzchni i powlekania dla klientów na całym świecie. Po skromnych początkach, kiedy oferowaliśmy usługi w zakresie galwanizacji i emaliowania części rowerowych, Poeton stał się liderem w branży obróbki powierzchni, z siedzibami w Wielkiej Brytanii i Europie kontynentalnej.

Nasze bogate doświadczenie i niezawodne usługi sprawiły, że jesteśmy zaufanymi partnerami największych na świecie producentów oryginalnego wyposażenia w branży lotniczej i obronnej, w tym firm takich jak: Airbus, Boeing, MOOG, Safran i UTC.

Nasze zakłady w Wielkiej Brytanii – w Gloucester i Cardiff – obsługują klientów na całym świecie, a nasze przedsięwzięcia w Europie są dodatkowo wspierane przez nowy zakład specjalnego pokrywania w Dolinie Lotniczej, Aeropolis w Jasionce.

Oprócz standardowego powlekania i obróbki, takich jak anodowanie, badania NDT, malowanie, suche środki smarne, pasywacja itp., nasz asortyment produktów Apticote oferuje zaawansowane alternatywy dla standardowych rozwiązań, zapewniając wyjątkową wydajność i indywidualne rozwiązania dla naszych partnerów.

Gama produktów Apticote do obróbki opracowana w naszym centrum badawczo-rozwojowym w Gloucester oferuje szeroki zakres ulepszeń wydajności i korzyści w stosunku do standardowych metod obróbki, stawiając czoła takim wyzwaniom inżynieryjnym, jak korozja, zużycie, tarcie, zużycie ścierno-korozyjne, zatarcie, stabilność termiczna i przewodnictwo elektryczne.

IMG20171012112151
IMG20171012131330
Poeton-Service
logo