mlsystem logo

ML System jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wyspecjalizowała się w projektowaniu i wykonywaniu zintegrowanych systemów opartych na technologii ogniw fotowoltaicznych (PV), zintegrowanych z budynkami (BIPV), służących uzyskiwaniu energii elektrycznej z promieniowania słonecznego.

Jesteśmy producentem modułów fotowoltaicznych przeznaczonych dla integracji z budynkami. Takie rozwiązania oprócz zindywidualizowanych technologii, parametrów technicznych czy rozmiarów, odznaczają sią dodatkowymi cechami i funkcjami ważnymi z punktu widzenia architektury lub funkcjonowania budynku. Moduły produkowane przez ML System oprócz podstawowej funkcji uzysku energii ze słońca posiadają dodatkowe cechy charakterystyczne dla innych materiałów budowlanych takie jak: wysoka izolacja energetyczna, cieplna, akustyczna, szczelność na wodę opadową, podwyższona wytrzymałość mechaniczna oraz na życzenie - funkcję zapobiegania powstawania śniegu ”No Frost”, co czyni je rzeczywistą alternatywą dla wielu materiałów budowlanych takich jak: aluminium, szkło, ceramika, kamień, pokrycia dachowe, maty grzejne itp.

Mimo że rynek ogniw fotowoltaicznych jest bardzo młodą, rozwijającą się branżą, ML System wciąż poszukuje nowych rozwiązań w kierunku optymalizacji wydajności elektrycznej produkowanych ogniw, utrzymując jednocześnie wysoką jakość i niezawodność wraz z powiększeniem ilości pozyskanej energii z zadanej powierzchni. Szczególnie wartym podkreślenia jest fakt, iż wśród firm działających komercyjnie na rynku krajowym ML System jest jedyną, która od 4 lat prowadzi zaawansowane prace badawcze w zakresie nowych technologii i nowych materiałów wykorzystywanych w dziedzinie fotowoltaiki.

PRODUKTY ML System oparte o własny know-how:

 1. Fotowoltaiczne osłony przeciwsłoneczne ML lamela / Stałe / Ruchome
 2. Fotowoltaiczna fasada wentylowana / ML W20 / ML W20L
 3. Fotowoltaiczna fasada słupowo-ryglowa / Standard / Strukturalna
 4. Fotowoltaiczna zewnętrzna skóra / Mocowanie punktowe / Mocowanie kaskadowe
 5. Świetliki fotowoltaiczne
 6. Fotowoltaiczne zabudowy tarasów
 7. Fotowoltaiczne Zadaszenia parkingów / Stalowe / Aluminiowe / Drewniane
 8. Balustrady fotowoltaiczne
 9. Fotowoltaiczne systemy dachowe / Mocowanie inwazyjne i balastowe
 10. Fotowoltaika w małej architekturze / Fotowoltaiczna wiata przystankowa / Ławki parkowe / Parkingi dla rowerów
 11. Zadaszenia klatek schodowych
 12. Lampa fotowoltaiczna
 13. Fotowoltaiczna szyba grzewcza

http://mlsystem.pl/