Jak wykorzystać technologię, aby nauka była rzeczywiście innowacyjna? Jak zwiększyć zaangażowanie studentów? M.in. na te pytania postarają się odpowiedzieć prelegenci konferencji poświęconej e-learningowi w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. W wydarzeniu wezmą udział eksperci z całego świata. Wstęp jest bezpłatny.

To ma być pierwsza taka konferencja w Polsce południowo-wschodniej. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce eksperci z branży e-learningowej będą mówić o tym, jak efektywnie wykorzystać zdalne nauczanie. Wydarzenie zostanie podzielone na trzy części. - Pierwszy panel poświęcimy innowacjom i inspiracjom. Eksperci opowiedzą m.in. o tym, jak wykorzystać technologie, aby nauka była rzeczywiście innowacyjna.

Wybitni prelegenci

Głos zabierze wtedy np. Artur Dyro, jeden z pionierów e-learningu na świecie. W trakcie paneli dyskusyjnych przemawiać będzie Alan Greenberg, były dyrektor Apple Education w Europie i Azji. W części poświęconej przyszłości e-learningu wystąpi m.in. Michal Jay, prezes Educational Systemics i były współpracownik Apple. O edukacji przyszłości opowie także Rafał Lew-Starowicz, zastępca dyrektora w Ministerstwie Edukacji Narodowej - opowiada Inga Safader-Powroźnik z biura prasowego konferencji.

Łącznie w eLearning Journeys zaprezentuje się kilkunastu prelegentów. Wykłady będą odbywać się zarówno w języku polskim, jak i w angielskim. Te drugie będą tłumaczone symultaniczne, tak, żeby całość konferencji była zrozumiała dla wszystkich. Organizatorzy zapewniają, że konferencja, która odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym może okazać się przydatna dla każdego.

Jest 500 miejsc

- E-learning można bardzo skutecznie wykorzystywać w biznesie, w medycynie, w edukacji i nawet w samorządach. Warto więc przyjść na konferencje i dowiedzieć się, jak te innowacyjne pomysły wdrażać w życie - zachęca przedstawicielka biura prasowego konferencji.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie: www.elearningjourneys.com. Dostępnych jest około 500 miejsc.

Konferencja w CWK ma być pierwszym krokiem, aby na Podkarpaciu stworzyć centrum e-Learningu w Polsce. Jak to osiągnąć? - Tylko poprzez organizacje kolejnych konferencji i wdrażanie systemów do kolejnych placówek w regionie. Jestem przekonana, że tak będzie, bo e-learning to jeden z elementów edukacji przyszłości - zaznacza Inga Safader-Powroźnik.