Wacław Szary
Strefa ekonomiczna Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny Aeropolis stwarza dogodne warunki na rozwój biznesu i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw takich jak Centrum Nowoczesnych Technologii OPTeam. Dzięki zwolnieniom podatkowym i innym korzyściom wynikającym z przeniesienia naszej działalności do Aeropolis możemy skupić się na inwestycjach w rozwój oferowanych przez nas rozwiązań IT. Inwestycja w nowy obiekt, w którym funkcjonujemy już piąty rok, była dobrą decyzją, która otworzyła przed nami dobre perspektywy na przyszłość.

Ważnym aspektem funkcjonowania w strefie jest również korzystana lokalizacja i łatwa komunikacja. Znajdujemy się zaraz przy zjeździe z nowo otwartej autostrady A4 oraz blisko portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Warto zwrócić uwagę na to, że PPNT skupia wiele podmiotów, które mogą kooperować ze sobą i wykorzystywać wzajemne szanse na rozwój biznesu. Zarządzająca Strefą Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, tworzy dobre warunki do wzajemnej współpracy między podmiotami w Strefie i można powiedzieć, że o nie dba, a to dodatkowo podnosi atrakcyjność działania tutaj.

OPTeam logo pantone 654 C1