Piotr Leszczyński
Wybór determinowany był wieloma czynnikami. Przede wszystkim strategicznym i nadrzędnym celem było utrzymanie wysokiej dynamiki rozwoju. Dzięki obecności w Inkubatorze mogliśmy na znacząco większej powierzchni produkcyjnej opracować innowacyjną linię produkcyjną personalizowanych produktów. Linia ta znajduje się aktualnie w nowo wybudowanej fabryce nieopodal Inkubatora, zatem bardzo dobra lokalizacja nie pozostaje bez znaczenia.

Nie ukrywam również, że czynniki ekonomiczne i bardzo przyjazne warunki współpracy miały istotny wpływ na podjęcie decyzji.

Jako firma działąjąca na niezwykle dynamicznie rozwijającym się rynku fotoproduktów personalizowanych doceniamy współpracę z "Aeropolis". Organizacja wszelkiego rodzaju konferencji tematycznych, biznesowe śniadania czy aktywizacja przedsięwzięć młodych przedsiębiorców i ich start-upów to nie tylko ważne aspekty działalności inkubatora dla naszej firmy, ale także i dla całego lokalnego środowiska biznesowego. Wpływ na pozytywne postrzeganie firm działających w inkubatorze jest niewątpliwie istotny także z punktu widzenia rozwoju naszego regionu.

Możliwości, które daje współpraca z "Aeropolis" jest całkiem sporo: wynajęcie powierzchni biurowych, sal konferencyjnych, wsparcie doradcze, a do tego wydarzenia, dzięki którym można nawiązać niezwykle interesujące kontakty.

cyfrowa foto logo