Dawid Cycoń

ML System rozpoczęła współpracę z Podkarpackim Parkiem Naukowo-Technologicznym AEROPOLIS ponad 5 lat temu. Przez kilka lat dla potrzeb prowadzenia działalności wynajmowaliśmy powierzchnię w Inkubatorze PPN-T. W międzyczasie podjęliśmy decyzję o realizacji inwestycji własnych na terenie Parku. Początkiem 2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy.

 

Mieliśmy w tym czasie okazję przekonać się, że współpraca z PPN-T stwarza bardzo dobre warunki rozwoju oraz wychodzi naprzeciw potrzeb innowacyjnych przedsiębiorstw. Oferuje także szeroki wybór wydarzeń około biznesowych ważnych z punktu widzenia prowadzenia działalności.

 

Ponadto, w życiu gospodarczym niezwykle ważne jest aby kluczowe sprawy mogły być załatwione szybko i sprawnie. Tak właśnie jest w przypadku współpracy z kadrą PPN-T Aeropolis, gdzie zdecydowanie odczuwalna jest postawa otwarta i profesjonalna. 

 

Nie bez znaczenia były oczywiście lokalizacja i czynniki ekonomiczne. Dla firm produkcyjnych, bliskość autostrady i portu lotniczego jest istotną wartością dodaną, ułatwia prowadzenie biznesu, oszczędza czas i pieniądze. Ulgi podatkowe pozwalają na inwestowanie oszczędności w projekty B+R oraz inwestycyjne.

 

Obecnie ML System realizuje nowe plany inwestycyjne na terenie Parku. W ostatnim czasie oddana została do użytku nowo rozbudowana część produkcyjna, a w nieodległej przyszłości na świeżo zakupionym terenie wybudowany zostanie kolejny zakład produkcyjny.