Jacek Siudyła

Początkowo, w okresie inkubacji przedsiębiorstwa wybór miejsca naszej działalności był związany wyłącznie ze staraniem się o dotacje w programach regionalnych i szybkim dojazdem z Krakowa (cały zarząd naszej firmy pochodzi właśnie z Krakowa).

Jednak już po otrzymaniu dotacji - stwierdziliśmy jednogłośnie, że nie wyobrażamy sobie innego miejsca do prowadzenia naszej działalności.

Na taką decyzję złożyło się kilka czynników:

Po pierwsze: Infrastruktura jaką oferuje Park Naukowo-Technologiczny „Aeropolis” jest nieosiągalna w innych miejscach. A wszystko tutaj rozwija się bardzo dynamicznie – możliwości są niemal nieograniczone.

Po drugie: Profesjonalna pomoc i opieka jaką otoczył nas „Aeropolis” w postaci działań organizacyjnych, marketingowych i informacyjnych jest nie do przecenienia – normalnie te rzeczy kosztują wymierne pieniądze. Tutaj mamy to wszystko „all inclusive”.

Po trzecie: Tak zwyczajnie po ludzku – atmosferę tworzą trochę miejsca, ale przede wszystkim ludzie. Takiej „załogi” jak w „Aeropolis” nie spotkałem nigdzie, a takich ludzi jak na Podkarpaciu w żadnym województwie. Tu nie ma „problemów” w załatwianiu czegokolwiek. Tu wszystko, czego potrzebujemy mamy natychmiast, od ręki i bezproblemowo!