Od kilkuset tysięcy do kilkudziesięciu milionów złotych można zdobyć na innowacyjne projekty biznesowe. Jak zdobyć pieniądze? Weźcie udział w środowym spotkaniu (26 czerwca) w podrzeszowskiej Jasionce. 

2,25 mld zł z programu “Szybka Ścieżka” podzieli Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, które w polskich miastach organizuje cykl spotkań informacyjno-warsztatowych, na których omawiane są szczegóły zdobycia unijnych funduszy. Mogą po nie sięgać zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i przedstawiciele startupów.

Do tej pory odbyło się blisko 60 spotkań, przed nami kolejne 30. Najbliższe w środę 26 czerwca w Inkubatorze Technologicznym Podkarpackiego Parku Naukowo Technologicznego “Aeropolis” w Jasionce k. Rzeszowa (Jasionka 954). Początek spotkania o 10:00. Szczegółowy program na www.ncbrdlafirm.pl. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, trzeba się zarejestrować – TUTAJ

Spotkania składają się z dwóch części: informacyjnej i warsztatowej. Pracownicy i eksperci NCBR prezentują możliwości uzyskania dofinansowania na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań lub udoskonalenie już istniejących technologii, produktów lub usług. Przedstawiane są zasady udziału i kryteria oceny w konkursach NCBR.

Czytaj dalaej: https://rzeszow-news.pl/miliony-czekaja-na-podkarpackich-przedsiebiorcow-i-naukowcow-w-srode-spotkanie-w-jasionce/