Rusz nabór do drugiej edycji Carpathian Startup Fest 2022, czyli podkarpackiego festiwalu startupów, który odbędzie się w dniach 13-14 października w Rzeszowie. Organizatorem wydarzenia jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Podkarpackim Parkiem Naukowo-Technologicznym Aeropolis. 

  

Poszukujemy: projektów w fazie pomysłu, startupów krótko funkcjonujących na rynku, a także dążących do wzrostu scaleupów. Rekrutacja potrwa do 12 sierpnia i polega na wypełnieniu prostego formularza aplikacyjnego, który w dalszym etapie zostanie pogłębiony, a następnie w formie zbiorczego raportu zostanie dostarczony do współpracujących z nami funduszy inwestycyjnych oraz inwestorów. 

Wyłonieni półfinaliści, w formule Demo Day publicznie zaprezentują swoje projekty, co umożliwi im nawiązanie współpracy z inwestorami w formie doradztwa, mentoringu, a nawet zainwestowania środków finansowych. Najlepsi zawalczą o nagrody pieniężne, których łączna pula w tym roku wyniesie 100 000 zł.  

 

CSF22 to także doskonała okazja do wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyszących jak: 

  • Konferencja DeepTech - podczas której poruszone zostaną tematy związane z związane zastosowaniem sztucznej inteligencji
  • Scena Inspire - na której wystąpią czołowe postaci polskiego środowiska startupowego
  • Strefa Matchmaking - w której spotkasz inwestorów, potencjalnych partnerów, a nawet klientów
  • Targi HR/IT – targi pracy branży technologicznej
  • StartupExpo - strefa wystawiennicza dla startupów

Zapraszamy do rejestracji:  

Szczegóły wydarzenia: https://carpathianfest.pl 

Do zobaczenia w październiku!